Login

Aktuality naší třídy

   ŠKOLNÍ ROK 2020/2021   
================================
↓   
ŠKOLNÍ ROK 2019/2020   

Konec školního roku

Konec školního rokuJsme prvňáčci.Těšili jsme se na vysvědčení i přes to, že jsme se učili distančně. Naše maminky měly velikou trpělivost. Při výuce seděly vedle nás, poslouchaly paní učitelku  a moc nám pomohly. Velmi pěkná vysvědčení jsme zcela netradičně převzali před budovou školy. A že to bylo rozloučení opravdu zvláštní, doprovázené sluníčkem, je vidět na fotografiích. Umíme krásně číst, psát, počítat a ......hurááá na prázdniny !!!!     Mgr.Jarmila Koželuhová

Preventivní program

Preventivní program Dnes jsme si první dvě hodiny hráli, povídali,kreslili a užili si spoustu legrace v rámci programu Školská primární prevence.Těšíme se na další. Více už u nás ve fotogalerii.

První vysvědčení

První vysvědčení Naše první vysvědčení.My jsme malé dětičky ze štěkeňské školičky a nosíme jen jedničky.

Divadelní představení

Divadelní představení Dnes 21.1.2020 jsme navštívili mateřskou školu, kam dorazil divadelní soubor Luk. Shlédli jsme pohádku O Smolíčkovi a všem se nám představení moc líbilo. Více už u nás ve fotogalerii.

Halloween

HalloweenDnes 31.10 se v naší škole objevilo hodně dětí ve strašidelných kostýmech. Slavil se totiž halloween. Do akce se zapojila i školní jídelna a někteří učitelé. Moc nám to slušelo a dnešní den jsme si užili, posuďte sami v naší fotogalerii.

Dýňování

DýňováníTenhle týden je tzv.dýňování. Každá třída dostala jednu dýni, které byly vypěstované na školní zahradě. Naším úkolem bylo dýni vydlabat a ozdobit.

Divadlo - Medvíďata

Divadlo - MedvíďataDnes 22.10.2019 jsme se šli podívat do mateřské školky na divadelní představení Medvíďata - Luk. Bylo to velice zábavné a všem se nám představení moc líbilo. Více už u nás ve fotogalerii.

Pasování

Pasování Už je to měsíc, co jsme zasedli poprvé do školních lavic. Dneska nás čekalo pasování na prňáčky. Paní učitelka nám dala na krk medaili a moudrý klobouk nám řekl, do jaké skupiny patříme. Čeká nás totiž spousta dobrodružství, sbírání kouzelných klíčů, které nám odemknou české pohádky. Více už u nás ve fotogalerii. Strašidla, Bubáci, Hastrmani, Trpaslíci a Skřítkové

Divadlo

DivadloDnes 25.9.2019 za námi přijelo divadlo, které bylo zaměřené na ekologii. Na začátku jsme se naučili, jak správně třídit odpad, jaké barvy mají kontejnery. Poté za krásného hudebního doprovodu následovala pohádka O prasátku Arturovi, více už u nás ve fotogalerii.

Měsíc ve škole

Měsíc ve škole Máme konec září. Už jsme se toho hodně naučili a dozvěděli. V matematice počítáme hezky do 5, sčítáme a odčítáme, také umíme porovnávat, čeho je více a méně. Při čtení už zvládneme přečíst všechny samohlásky, díky tomu začínáme číst první slabiky MA, ME, MI, MO, MU. V psaní jsme dokončili modrou písanku a dostali novou fialovou, kde trénujeme na psaní a psaní číslic. Prvouka nás seznámila s prostředím školy, dopravou a spousta dalších zajímavostí. Při výtvarné výchově a pracovních  činnostech nás to baví, naše výtvory zdobí chodbu školu.

První školní den

První školní denDnes 2.9.2019 jsme zasedli poprvé do školních lavic. Sešli jsme se v počtu 25 žáků. Všichni jsme se těšili na první den ve škole. Dostali jsme výtvarné pomůcky, svačinovou krabičku, školní desky a pohádkovou knihu. Přišel se na nás podívat pan starosta a paní ředitelka. Více už u nás ve fotogalerii.

Nástěnka

Přijímací řízení do 1. ročníku ZŠ

Kritéria pro přijetí žáků do 1. ročníku ZŠ 2020/2021 - viz. Úřední deska.

Virtuální prohlídka školy

Aktuální plán práce

Sledujte aktuální plán práce tohoto měsíce.

Přijímací řízení na SŠ 2020/2021

Aktuální info k přijímacímu řízení na SŠ 2020/2021 naleznete v sekci výchovné poradenství

Jsme škola otevřená rodičům

obrázek
Získali jsme certifikát - známku RODIČE VÍTÁNI. Splňujeme kritéria partnerské komunikace a přátelské spolupráce.

Škola pro demokracii

obrázek
Jsme zapojeni do programu.

Ovoce a zelenina/ Mléko do škol

obrázek

Aktuální jídelníček

obrázek
Vaříme chutně a zdravě.
www.zssteken.cz
HOME
ZŠ 383 393 115
ZŠ 730 700 144
ŠJ  383 393 232
ŠJ 730 700 143
ŠD 721 174 864
ŠD 728 233 132
MŠ 730 700 142
ZŠ a MŠ Štěkeň
Slatinská 155
387 51 Štěkeň
IČ: 75000521
ID dat. schránky: j35mh8r
Ředitelka školy:
Mgr. Vladimíra Cimrhanzlová
skola@zssteken.cz

Kontakt
Formuláře ke stažení
Mapa stránek
Napište nám
Kniha návštěv
   ZŠ a MŠ Štěkeň www.zssteken.cz

Created by © 2014 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy