Login

Úspěchy žáků

2019/2020

Přírodovědná soutěž " Kdo umí, umí " 
1.místo - Kulhová Anna (5.tř.)
2.místo - Čejková Veronika (5tř.)
23.místo - Plášil Martin (6.tř.)

Celostátní kolo BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY-online (celkový počet 530 žáků)
67.místo - Taubrová Tereza (8.tř.)
70.místo - Píbalová Kateřina (8.tř.)
320.místo - Tomanová Pavlína (8.tř.)

2018/2019

Přírodovědná soutěž DEN ZEMĚ
I.kategorie (žáci 4.-5.tříd)-celkový počet soutěžících-17 dvojic
9.místo - Kulhová Anna, Čejková Veronika
10.místo - Bláha Matěj, Plášil Martin

II.kategorie (žáci 6.-7.tříd)-celkový počet-26dvojic
4.místo - Myslivec Zdeněk, Žižka Václav
5.místo - Taubrová Tereza, Tomanová Pavla
18.místo - Píbalová Kateřina, Sedláček Martin

Biologická olympiáda - okresní kolo (celkem 24 soutěžících)
1.místo - Taubrová Tereza (7.tř.)
2.místo - Píbalová Kateřina (7.tř.)
10.místo - Tomanová Pavlína (7.tř.)

Biologická olympiáda - krajské kolo
7.místo -
Píbalová Kateřina (7.tř.)
14.-15.místo - Taubrová Tereza (7.tř.)




 




2017/2018

Olympiáda v ruském jazyce
Okresní kolo
1. místo - Tereza Nosková
3. místo - Kristýna Zborníková
4. místo - Natálie Kosková
Krajské kolo
16. místo - Tereza Nosková
Konverzační soutěž v anglickém jazyce
Okresní kolo - kategorie I.A
4. místo - Adam Pechlát
Okresní kolo - kategorie II.A
2. místo - Filip Hořejší
Znalostní pětiboj
Školní kolo
1. místo - Tereza Taubrová, Eliška Taubrová, Roman Vaněk, Štěpán Vondrák
Ekologická soutěž MěÚ Strakonice
Úspěšní řešitelé - Pavlína Tomanová, Kateřina Píbalová, Tereza Taubrová
Výtvarná soutěž - Mé toulky za zvěří
Adéla Solusová, Šárka Vokrojová, Šimon Diviš
Den Země
2. místo - František Žižka, Natálie Kosková
4. místo - Lucie Vališová, Kristýna Zborníková
13. místo - Štěpán Vondrák, Jan Vachuška
Biologická olympiáda
Okresní kolo
2. místo - František Žižka
4. místo - Lucie Vališová
Krajské kolo
13. místo - František Žižka
20. místo - Lucie Vališová
Dětská recitační soutěž
 
Okresní kolo
Ocenění - Kateřina Píbalová
Výtvarná soutěž - Požární ochrana očima dětí
1. místo - Lukáš Zvonek
Matematický klokan
Školní kolo
Kategorie Klokánek
1. místo - Jakub Uhlík, Adam Král
3. místo - Matěj Bláha, Jan čapek
Kategorie Benjamín
1. místo - Tereza Taubrová, Nela Nováková
2. místo - Matyáš Hejpetr
Kategorie Kadet
1. místo - Jiří Čejka
2. místo - Lukáš Kurpil
3. místo - Tereza Nosková
Matematická Pythagoriáda 5. - 8. ročník
Školní kolo
1. místo - Václav Žižka, Tereza Taubrová
2. místo - Jakub Uhlík
3. místo - Jan Čapek
Mladý záchranář v akci
9. místo - Jakub Uhlík, Jan Čapek, Václav Žižka, Veronika Jungvirtová, Zdeněk Myslivec
19. místo - Matyáš Havel, Matěj Bláha, Martin Plášil, Jakub Kadoch, Valentýna Šímová
Dějepisná
olympiáda
Školní kolo
1. místo - Jan Vachuška
2. místo - Štěpán Vondrák
3. místo - Kristýna Zborníková
Okresní kolo
15. místo - Jan Vachuška
21. místo - Štěpán Vondrák

2016/2017

Biologická olympiáda
Okresní kolo:

Kategorie D – 1. místo - František Žižka

                         7.místo -  Natálie Kosková

Kategorie C -  4.místo – Lucie Vališová

 

Krajské kolo:

Kategorie D – 7.místo - František Žižka

Kategorie C -  19.místo – Lucie Vališová

(celkový počet soutěžících – 28 žáků)

DEN ZEMĚ – přírodovědná a ekologická soutěž

1. místo -  František Žižka a Natálie Kosková (7.třída)

4. místo – Tereza Nosková a Kristýna Zborníková  (8.třída)

5.místo – Veronika Kleinová a David Procházka (9.třída)

13.místo – Jana Hrdinová a Lukáš Kurpil (8.třída)

 

Pythagoriáda

Školního kola matematické soutěže Pythagoriáda se zúčastnili žáci 7. a 8. třídy

Konverzač. soutěž v anglickém jazyce-okresní kolo

Mladší kategorie: Adam Pechlát 6. tř.

Starší kategorie: Filip Hořejší 8. tř. - 1. místo,
absolutní vítěz ve své kategorii se ztrátou jen 0,5 bodů
postup do krajského kola

Šachový turnaj - školní kolo

1. kategorie: 1. místo - T. Kurpil 4.tř.
                   2. místo - M. Bláha 3. tř.
                   3. místo - J. Čapek, P. Hanuš - 4. tř.

2. kategorie: 1. místo - L. Kurpil 8. tř.
                   2. místo - J. Rybák 6. tř.
                   3. místo - J. Všetečka 6. tř.

3. kategorie: 1. místo - N. Kosková 7. tř.
                   2. místo - E. Všetečková - 7. tř.
                   3. místo - J. Hrdinová 8. tř.

Okresní kolo dějepisné olympiády

Sabina Pašavová 9. tř. - 1. místo
-postup do krajského kola

Ruština - okresní kolo konverzační soutěže

Mladší kategorie: Natálie Kosková 7. tř.- 1. místo
                         -postup do krajského kola

                         Kristýna Zborníková 8.tř. - 3. místo

Starší kategorie: Tereza Nosková 8.tř. - 4. místo
                         -postup do krajského kola

2014/2015

Přírodovědná soutěž "Den Země"
Kategorie II

David Procházka - 7.tř.  3. místo
Veronika Kleinová - 7.tř. 3. místo

Kategorie III
Jana Rezková - 9.tř. 1. místo
Tina Fligielová - 9.tř. 1. místo
Biologická olympiáda - OK Strakonice, 23.4. 2015
Jana Maroušková -    3. místo
Veronika Kleinová-    6. místo
Sabina Pašavová -    8. místo
/z 22 účastníků soutěže/


Den Země -ekologická soutěž Strakonice, 22.4.2015
Veronika Kleinová a David Procházka - 3. místo


Konverzační soutěž v  ANGLICKÉM  JAZYCE  - ELC

Okresní kolo: /18.02.2015/

Kategorie IA: 6./7. ročníky ZŠ      Filip Hořejší /6.tř./- 2. místo

Kategorie IIA: 8./9. ročníky ZŠ   Jan Gajdůšek /9.tř./ - 7. místo


Konverzační soutěž v RUSKÉM JAZYCE

Okresní kolo /27.1. 2015/:

Kategorie 5. tříd:          E. Bečvářová - 1. místo
                                  S. Kazbundová - 3. místo
Kategorie 6./7. tříd:      T. Nosková /6.tř./ - 1. místo
                                   V. Kleinová /7.tř/ - 2.-3. místo

Mezinárodní dětská výtvarná soutěž HONKONG 2014


Karolína Vaňková - získala zlatou medaili
 -ocenění slavnostně převzala dne 5.12.2014 od senátora Karla Kratochvíle a režiséra Zdeňka Trošky

Šachový turnaj družstev

Šachový turnaj družstev

Dne 10. 12. 2014 proběhl v DDM ve Strakonicích šachový turnaj družstev základních škol okresu Strakonice. I naši školu reprezentovali žáci, kteří tuto „královskou hru“ milují. Mohli tak poměřit svoje šachové umění s žáky jiných škol a zároveň ochutnat atmosféru opravdového šachového turnaje.

Základní školu Štěkeň reprezentovala dvě družstva žáků prvního stupně a jedno družstvo žáku druhého stupně. Družstvo žáků 6. třídy ve složení Jan Vachuška, Jan Sedláček, Dominik Flídr a Alex Fligiel obsadilo ve svojí kategorii žáků druhého stupně 6. místo. Družstvo ze žáků 4. a 5. třídy ve složení Jan Rybák, Matyáš Hejpetr, Adam Pichner a Lukáš Lehečka obsadilo v kategorii žáků prvního stupně také 6. místo a družstvo 3. třídy ve složení Fabián Dufek, Matyáš Hradský, Nella Nováková a Martin Sedláček obsadilo v téže kategorii místo 5.

Obzvláště výborným výkonem se představil Martin Sedláček, který z odehraných šesti zápasů čtyři zakončil vítězstvím a dva remízou.

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k dosaženým výsledkům. Zvláštní poděkování patří všem za velmi pěkné chování během celé akce.

Zapsal: Václav Vrba

Přírodovědný klokan 14.10.2014  (školní kolo)
- kategorie KADET
(8.-9. ročník)

1. místo – Martina Tomanová  (9.r.)

2. místo – Jana Rezková (9.r.)

3. místo – Mikuláš Váchal (9.r.)

2013/2014

Výtvarná soutěž: Požární ochrana očima dětí

Sebastián Novák 5. tř. - 1. místo v okresním a 1. místo v krajském kole
Mimoškolní úspěchy žáků 7. třídy

Marek Šareš - 4. místo v ústředním kole Národní soutěže ZUŠ
                     ve hře na kytaru

Jan Hrdina - 1. místo v kraji ve výtvarné soutěži "Evropa ve škole"


Školní kolo rybářské olympiády (max. 100 bodů)

6.ročník - 1.místo - Ondřej Pavlík  - 94bodů

              2.místo - Veronika Kleinová - 86bodů
              3.místo - Procházka David - 78bodů
 
7.ročník - 1.místo - Hrdina Jan - 72bodů
              2.místo - Taubr Vojta - 68bodů
              3.místo - Šareš Marek - 62bodů
 
8.ročník - 1.místo - Fligieolová Tina + Koblencová Hana - 80bodů
              2.místo - Tomanová Martina - 78bodů
              3.místo - Váchal Mikuláš - 72bodů    


Matematický klokan - školní kolo 21.3.2014

kategorie Klokánek (5.ročník)

 1.místo - Lucie Vališová
V rámci okresu Strakonice obsadila Lucka ve své kategorii 2. místo. Blahopřejeme!

 2.místo - Pavlína Čejková

 3.místo - Michal Kynkor

kategorie Benjamín (6. a 7.ročník)

 1.místo - Marek Šareš

 2.místo - David Procházka

 3.místo - Vojtěch Taubr

kategorie Kadet (8. a 9.ročník)

1.místo - Jan Gajdůšek

2.místo - Filip Kotvald

3.místo - Matěj Kazbunda 

Konverzační soutěž v AJ

Okresní kolo:

6. - 7. místo Matěj Kazbunda /9. třída/ - kategorie IIA


Recitační soutěž - okresní kolo

I. kategorie  - Kateřina Píbalová /2. třída/ - ocenění


Olympiáda v ruském jazyce:

Okresní kolo:

Kategorie 4. a 5. třída:

1. místo Tereza Nosková (5. tř.)

3. místo Lucie Vališová (5. tř.)

5. místo Pavlína Čejková (5. tř.)

Kategorie 8. a 9. třída:

1. místo Matěj Kazbunda (9. tř.)

3. místo Filip Kotvald (9. tř.)

Krajské kolo:

Kategorie ZŠ a víceletá gymnázia:

2. místo Matěj Kazbunda (9. tř.)

11. místo Veronika Kleinová (6. tř.)

 

Olympiáda v zeměpise:

Školní kolo:

Kategorie 6. a 7. třída:

1. místo Jana Maroušková (6. tř.)

Kategorie 8. a 9. třída:

1. místo Jan Poslušný (9. tř.)

 

Soutěž ve finanční gramotnosti:

Školní kolo on-line:

1. místo družstvo 8. třídy: Jan Gajdůšek, Tung Nguyen Hoang, Tomáš Čáslavský 

Nástěnka

Přijímací řízení do 1. ročníku ZŠ

Kritéria pro přijetí žáků do 1. ročníku ZŠ 2021/2022 - viz. Úřední deska.

Virtuální prohlídka školy

Aktuální plán práce

Sledujte aktuální plán práce tohoto měsíce.

Přijímací řízení na SŠ 2020/2021

Aktuální info k přijímacímu řízení na SŠ 2020/2021 naleznete v sekci výchovné poradenství

Jsme škola otevřená rodičům

obrázek
Získali jsme certifikát - známku RODIČE VÍTÁNI. Splňujeme kritéria partnerské komunikace a přátelské spolupráce.

Škola pro demokracii

obrázek
Jsme zapojeni do programu.

Ovoce a zelenina/ Mléko do škol

obrázek

Aktuální jídelníček

obrázek
Vaříme chutně a zdravě.
www.zssteken.cz

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
HOME
ZŠ 383 393 115
ZŠ 730 700 144
ŠJ  383 393 232
ŠJ 730 700 143
ŠD 721 174 864
ŠD 728 233 132
MŠ 730 700 142
ZŠ a MŠ Štěkeň
Slatinská 155
387 51 Štěkeň
IČ: 75000521
ID dat. schránky: j35mh8r
Ředitelka školy:
Mgr. Vladimíra Cimrhanzlová
skola@zssteken.cz

Kontakt
Formuláře ke stažení
Mapa stránek
Napište nám
Kniha návštěv
   ZŠ a MŠ Štěkeň www.zssteken.cz

Created by © 2014 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy