logotyp
Login

5. třída: archiv

Celoroční projektová hra - Cesta pravěkem

Celoroční projektová hra - Cesta pravěkem Tento školní rok proběhla v naší třídě skupinová celoroční projektová hra Cesta pravěkem. Děti sbíraly v jednotlivých výukových předmětech body a tento týden se stala vítězem skupina Legendy.Odmenu si skupina určila sama.

Den dětí 1.6. 2023

Den dětí

Den dětí 1.6.je Den dětí a my si ho parádně užili.Nejprve jsme si zahráli vybíjenou,pak skákali do dálky,běhali štafetu a poté  se přesunuli zpět do školy,kde jsme malovali hrnečky.Náš den byl završen sladkou odměnou.

Školní výlet ZOO Dvorec u Borovan, Hvězdárna a Planetárium ČB

Školní výlet ZOO Dvorec u Borovan, exkurze Planetárium a Hvězdárna v ČB

Školní výlet ZOO Dvorec u Borovan, exkurze Planetárium a Hvězdárna v ČB

Dne 25.5.2023 se třídy 3.A. a 4.A. vypravily autobusem na školní výlet. První zastávkou bylo ZOO Dvorec u Borovan.
V ZOO se obě třídy zúčastnily individuální prohlídky s ukázkou krmení, které si mohl každý žák vyzkoušet. Nejvíce nás zaujalo čerstvě narozené mládě Lemura. Obdrželi jsme také pracovní listy s úkoly, které jsme společně vyplňovali.
Další plánovanou zastávkou byla exkurze do Planetária V ČB. V Planetáriu jsme se zúčastnili výukového programu o naší sluneční soustavě, hvězdách a noční obloze.
Den rychle uběhl a po občerstvovací zastávce v ČB jsme se všichni bezpečně vrátili domů plni báječných zážitků.

Den bez aktovek

Den bez aktovek

Den bez aktovekV úterý 9.5.2023 se v naší třídě konal Den bez aktovek. Nechali jsme rozvíjet naši fantazii a vyměnili jsme školní aktovky za netradiční obaly na školní pomůcky. Den se velmi vydařil a nebyla nouze o nápady a zapojila se celá třída. Jen ve zkratce školní učebnice a pomůcky si lze přinést nejen v pouzdře na notebook, v košíku na houby, v krabici od bot, ale také například v krabici od pracího prášku nebo v koši na prádlo. Zajímavý byl také nápad nahradit aktovku povlakem na polštář anebo kolcem. Jelikož jsme soutěživá třída, tak jsme si zasoutěžili a hlasovali o nejoriginálnější nápad. Vítěze jsme si určili sami a 1. místo obsadil Vašík se svým kolečkem, na druhém místě Tom s krabicí od pracího prášku a o 3. místo se nám podělila děvčata Maruška a Kačka se stejným počtem bodů. Výhra byla sladká pro všechny a velmi jsme si to užili. A jak Den bez aktovek vypadal? To už Vám prozradí fotogalerie ... .

Práce s hlínou

Práce s hlínou

Práce s hlínouPři výtvarné výchově a pracovních činnostech využíváme různé techniky. Tenhle týden jsme začali pracovat s hlínou. Moc nás to bavilo. Jak? O tom se můžete přesvědčit ve fotogalerii.

Velikonoční jarmark 5.4.2023

Velikonoční jarmark 5.4.2023

Velikonoční jarmark 5.4.2023Ve středu 5.4.2023 proběhl u nás ve škole opět Velikonoční jarmark. V chodbě školy bylo možné vidět velikonoční zajíčky,malované vajíčka, pomlázky, ale i také jste mohli ochutnat horkou čokoládu, velikonoční perníčky, linecké, ale i třeba cukrovou vatu. Velké díky patří i rodičům, kteří se na výrobcích společně s dětmi podíleli. Vydělané penízky využijeme na užitečné věci. Moc jsme si odpoledne užili.

Maškarní bál 24.2.2023

Maškarní bál v naší třídě

Maškarní bál v naší třídě V pátek 24.2. jsme si užili v tělocvičně maškarní bál.Soutěže střídaly tance,hry a také jsme měli vyhlášení  nejhezčí masky.Vzhledem k tomu,že jsme měli všichni krásné masky,bylo to těžké.Nakonec jsme zvolili čtyři nejhezčí masky,které byly odměněny drobnými cenami.Ostatni masky nemuseli truchlit,na ně čekala sladká odměna.Posledni předprázdninový den jsme si moc užili.
Přesvědčit se můžete ve fotogalerii.

Valentýn -14.2.2023

Valentýn - svátek zamilovaných

Valentýn - svátek zamilovaných 14.2. nám kalendář ukazuje svátek zamilovaných - Valentýn. Valentýn proběhl i u nás ve třídě.Už se nám tu začínají objevovat první lásky,tak jsme toho využili a udělali jsme si Valentýnskou párty.Popovidali jsme si i o tom, jak tento svátek vznikl. Došlo i na taneček a dárečky,více fotografií v galerii.

Javorník bobování

Javorník -bobovani

Javorník -bobovani Ve středu 8.2.2023 jsem vyrazil společně s druhou a třetí třídou bobovat na Javorník.
Počasí nám přálo a my si užili spousty legrace Přesvědčit se o tom můžete ve fotogalerii.

Ilustrace knih

Ilustrace knih

Ilustrace knihVýtvarná výchova nás moc baví, o tom se můžete přesvědčit sami. Měsíc únor patří u nás ve třídě k Vesmíru,ale i také k ilustraci. Neváhali jsme a někteří z nás se pokusili tyto dvě věci zkombinovat a vyšla z toho krásná kniha. Přesvědčit se o tom můžete ve fotogalerii.

Pololetní vysvědčení

Pololetní vysvědčeníPoslední lednový den je znamením pololetního vysvědčení. I u nás ve třídě to nebylo jinak, což je vidět. Někteří z nás si odnášeli samé jedničky a ostatní na nich určitě zapracují v druhém pololetí. Ale i tak nám to úsměv na rtech nebere a vzhůru do druhého pololetí.

Ochutnávka exotického ovoce

Ochutnávka exotického ovoceTento týden proběhla akce " Ovoce a zelenina do škol", kde nám Bovýsek poslal ochutnávku exotického ovoce. Někteří z nás ochutnali s chutí granátové jablko, mango, avokádo, ale i kiwi. Všichni jsme si moc pochutnali a také jsme se ujistili v tom, že ovoce je v našem jídelníčku velmi důležité.

Ochutnávka exotického ovoce

Vánoční jarmark

Vánoční jarmark 21.12.2022

Vánoční jarmark 21.12.2022Nastal čas vánoční a u nás ve škole proběhl Vánoční jarmark. K prodeji jsme měli výrobky z papíru, látky, keramiky, ale i také něco dobrého na zub v podobě perníčků. V naší třídě se kreativitě meze nekladou, to jste se mohli přesvědčit samy. Účast byla veliká a naše třída si vydělala krásný obnos peněz, který společně nějak využije.

Barbora píše z tábora

Školní akademie - tanec "Sněhurka"

Vánoční akademie 19.12.2022

Vánoční akademie 19.12.2022Po dlouhé pauze se opět konala školní akademie. Od září jsme pilně nacvičovali, zpívali, tančili a myslím si, že se nám to velmi povedlo. Dívky z naší třídy zamířily směr Orient a celá třída si připomněla jaké to bylo o letních prázdninách na táboře. Tanec "Sněhurku" si dívky parádně zatančily a Barboru jsme si všichni parádně užili.

Čert, anděl a Mikuláš

5.12. Čert, Mikuláš i Anděl

5.12. Čert, Mikuláš i AndělTento den nás ve třídě navštívila návštěva přímo z pekla. Od rána v nás panoval strach, ale zároveň i těšení, co nám asi Mikuláš přinese. Tuto návštěvu jsme přivítali písničkou o Slovních druzích, které zrovna opakujeme. To si také zasloužilo odměnu v podobě bonbonů. Nikoho z nás čerti neodnesli a tak si můžeme s klidem oddychnout.

Ukončení plaveckého výcviku

Ukončení plaveckého výcvikuV pátek 11.11. 2022 ukončila naše třída plavecký výcvik. Stejně jako na jaře jsme deset týdnů jezdili na Plavecký stadión do Strakonic. 
Pod vedením zkušených a skvělých lektorek se naše plavecké dovednosti jen a jen zlepšovali. Na začátku plaveckého výcviku uplavala naše třída 3756 m a jestlipak víte kolik na konci? Neuvěřitelných 7475 m. To je skvělá zpráva, jelikož jsme všichni plavci a moc jsme si plavání užili.

Naše výherní dýně

Minulý týden vyhlásil žákovský parlament Soutěž o nejhezčí vydlabanou dýní. Tak jsme nelenili a pustili se do práce a vyplatilo se. Spolu s 1. třídou jsme obsadili 2. - 3. místo.

Dlabeme dýni

Dlabeme dýně

Dlabeme dýněŽákovský parlament vyhlásil na měsíc říjen Soutěž o nejhezčí dýni a tak jsme neváhali a pustili se do dlabání. Jelikož jsme velmi početná třída, rozdělili jsme se do skupinek a každá skupinka si vytvořila tu svou "strašidelnou" dýni.I kdyby naše dýně nevyhrála, smutnit nebudeme, jelikož nám bude dělat radost v naší třídě.

Plavecký výcvik 2022/2023

---------Školní rok 2022/2023-----------

Plavecký výcvik

Plavecký výcvikTento školní rok jsme opět zahájili plaveckým výcvikem. Výcvik má 10 lekcí a my si ho budeme užívat každý patek do půlky listopadu.

Jsou z nás čtvrťáci

Nastalo září a my opět usedli do lavic čtvrté třídy. Nově k nám do třídy nastoupili dva noví žáčci Matouš a Benjmin. Všichni jim společně přejeme,ať se jim u nás líbí.

Plavecký výcvik

Plavecký kurz

Plavecký kurz V pátek 22.6. jsme měli poslední plavání.Plavali jsme deset týdnů a za tu dobu jsme udělali neskutečný pokrok.Diky skvělým lektorkam neplavci zvládli uplavat 3 až 10 metrů.Stejne jako ve škole, jsme dostali Mokré vysvědčení. Posledni hodinu jsme si užili hrátky na tobogánu a na dětských atrakcích spojené s bazénem.Vsichni jsme si to moc užili a teď se můžeme pomalu těšit na prázdniny

Výlet zámek Blatná 8.6.2022

Školní výlet na zámek Blatná - prohlídka zámku, výstava lega

Školní výlet na zámek Blatná - prohlídka zámku, výstava lega

Ve středu 8.6.2022 se naše třída vydala na školní výlet. Naším cílem byl zámek Blatná a jeho prohlídka. Zámecká zahrada, kterou okupují nádherní pávi a věčně hladoví daňci a rovněž úžasná, hravá výstava Lega, která zaujala všechny děti. Naším průvodcem zámeckými komnatami byla velmi milá paní, která výklad o historii zámku pojala přiměřeně věku našich dětí tak, aby je zaujal. Děti se vyptávaly na obyvatele zámku a aktivně se zapojily do jednoduchého kvízu.

Po prohlídce následovala chvilka oddechu v herně s Legem. Děti si nejdříve prohlédly výstavu, která jistě předčila jejich očekávání. K vidění bylo třeba sídliště i s nájemníky jednotlivých bytů, do podrobna složené z kostiček této stavebnice. Motorky, auta, figurky ze Star wars, zámek Červená Lhota a mnoho dalšího. Pak se děti vrhly na samotné skládání a tvoření podle své fantazie, která opravdu neznala mezí.

Dalším programem našeho školního výletu byla zámecká zahrada a její zvířecí čtvernozí a dvounozí obyvatelé. Daňci čekali na pohlazení od dětí, stavěli se vzorně do objektivů a nechali se vděčně zvěčňovat, jako by to měli natrénované. Zámečtí pávi zase ukázkově roztahovali své načepýřené ocasy a pyšně se před dětmi předváděli.

Před odjezdem jsme navštívili prodejnu COOP na náměstí, kde děti utrácely za vše možné. Od drobných upomínkových předmětů a dárků pro blízké a rodinu, po suvenýry, které samozřejmě každý nutně potřeboval.

Den dětí 1.6.2022

Den dětí

Den dětí 1.6.2022,den,který patří dětem.Ani jinak to nebylo u nás ve škole.Naše třída si na "svůj" den zahrála přátelský turnaj ve vybíjené se 4.třídou.Počasí nám přálo a všichni si to moc užili.Odměnou pro nás byla vanilkovo-meruňková zmrzlina na které jsme si moc pochutnali.Tento den jsme pak zakončili v zámecké zahradě.

Velikonoční jarmark

Velikonoční jarmark 11.4.2022

Velikonoční jarmark 11.4.2022Po dlouhé pauze se konečně naše škola dočkala velikonočního jarmarku. Který se uskutečnil 11.4.2022 v areálu školy. Žáci tvořili doma, ale i ve škole různé výrobky, které potom prodávali. Velké dík patří také rodičům, kteří sesnažili dětem pomoci při vytváření. Kupující si mohli zakoupit různé velikonoční zápichy, výrobky z keramiky, papírové věnce, ale také ručně šité tulipány nebo srdíčka.

Ochutnávka exotického ovoce 17.2.2022

Ochutnávka exotického ovoce 17.2.2022

Ochutnávka exotického ovoce 17.2.2022Ve čtvrtek 17.2.2022 jsme měli možnost ochutnat 4 druhy exotického ovoce.Mango,avokádo, kiwi,mozzarelu (bílá ředkev). Pro nás méně známé mango a avokádo nám chutnalo.Kiwi známe,ale nejvíce jsme si pochutnali na mozzarele čili bílé ředkvi.

Šití v lidové tvorbě

Projektový den ve škole Šití v lidové tvorbě

Projektový den ve škole Šití v lidové tvorběDruhý únorový pátek nás navštívila paní Jana Hrdinová. Pani Hrdinová nás provázela celé dopoledne Šitím v lidové tvorbě. Ukázala nám vlastní tvorbu krojů a také jsme si vyzkoušeli sami něco ušít. Domů jsme si odnášeli pytlík na pečivo.

Den černé barvy

Den černé barvyPoslední týden v lednu se na naší škole konal tzv. Duhový týden. Každý den ve znamení jiné barvy. Nejvíce jsme se těšili na pátek, který byl "dnem černé barvy." Avšak, bohužel, toho dne jsme se nedočkali, neboť jsme museli být už od čtvrtka v karanténě. Všechny nás to moc mrzelo.
Nicméně, bylo nám přesto nabídnuto zažít tento den dodatečně, ve čtvrtek 10. února. Udělalo nám to ohromnou radost a většina z nás přišla v ten den v černém oblečení. Někteří si přinesli i černé brýle. Všem to moc slušelo a někteří z nás vypadali obzvlášť drsně.

Den černé barvy

Barevný (Duhový) týden

Vánoce 2021

Vánoce ve škole 2021

Vánoce ve škole 2021Vánoce ve škole 2021
Vánoce.Nejkrásnější období celého roku. Proto jsme si i my Vánoce ve škole udělali krásné. Navodili jsme si vánoční atmosféru v podobě vánočních pohádek, pití čaje s vánočním cukrovím a samozřejmě nesměly chybět dárky. Z těch jsme měli největší radost. A na závěr jsme si se sborem naší školy zazpívali koledy. Prostě jsme si to v této nelehké době moc užili.

Halloweenský den 2.11.2021

Halloweenský den 2.11.2021V úterý 2.11. se žáci naší školy proměnili ve strašidelné postavy.V naší třídě do lavice usedl netopýr,kostlivec, čarodějnice i zlý vlkodlak.

Halloweenský den

72 hodin

72 hodin

72 hodinV pátek 15.10. jsme se zúčastnili úklidu okolí našeho bydliště.Naše třída uklízela okolí fotbalového hřiště.Za odměnu jsme dostali malinovku a od paní učitelky odměnu za naši práci v podobě náramků,tužek a hlavně píšťalky,které jsme museli hned vyzkoušet.

Podzim je tu

Podzim je tuPodzim patří mezi příjemné a barevné období. A proto jsme se rozhodli, že si ten podzim malinko necháme vpustit do 3. třídy. Nasbírali jsme si přírodniny, z kartonu vystřihli kruh, který jsme nabarvili a při pracovních činnostech si vyrobili krásné podzimní věnce.

Podzim je tu - podzimní věnce

Slavnostní otevření víceúčelového hřiště 24.9.2021

Tělesná výchova trochu jinak

----------------Školní rok 2021/2022----------------

Slavnostní otevření víceúčelového hřiště 24.9.2021

Slavnostní otevření víceúčelového hřiště 24.9.2021V pátek 24.9.2021 proběhlo slavnostní otevření víceúčelového hřiště nad naší školou. V rámci tohoto otevření si děti mohly i na tomto hřišti zasportovat.Nase třída si zaskalala do dálky a také si vyzkoušela člunkový běh.Vítězove dostali sladkou odměnu.
   ŠKOLNÍ ROK 2021/2022   
================================
↓   
ŠKOLNÍ ROK 2020/2021   

Rozloučení a hurá na prázdniny

Rozloučení a hurá na prázdninyŽáci se úspěšně rozloučili s 2.třídou.Tento školní rok jsem začali ve školní lavici,ale to netrvalo dlouho.V říjnu jsme všichni přešli na distanční výuku.Bylo to pro všechny náročné,ale zvládli jsme vše na výbornou.V dubnu jsme opět zasedli do lavic a měli možnost se zase vidět s kamarády a s paní učitelkou.A dnes jsme to završili krásným vysvědčením celé třídy. Loučení bylo smutné,ale dva měsíce utečou jako voda a z nás budou třeťáci.

Krokodýlí zoo a Království času Protivín

Školní výlet Protivín Krokodýlí zoo a Království času

Školní výlet Protivín Krokodýlí zoo a Království časuDne 10.6. se 1. a 2. třída vypravila na školní výlet do Protivína. Navštívili jsme Krokodýlí zoo,kde byla možnost si i pohladit mláďátko krokodýla,vidět nejvetsiho aligátora,nejstaršího krokodýla a také si zakoupit nějaké suvenýry.
Po prohlídce zoo jsme se vydali do muzea Království času,kde jsme si prohlédli kukačkové hodiny, nejstarší hodiny a poslechli si moc hezkou a zajímavou přednášku o minulosti hodin a hodinek.
Nakonec si děti vytvořily v dílničce budík a dva druhy hodinek.

Gala den 28.5.2021

Gala den 28.5. 2021

Gala den 28.5. 2021V pátek 28.5. se konal ve škole Gala den.Tento den byl pro celou školu slavnostní a to proto,že jsem se konečně sešli celá škola.Děvčata si na sebe oblékla šaty, chlapci košile s motýlky a paní učitelky slavnostní šat. O velké přestávce došlo ke společnému focení a vyučování bylo zakončeno slavnostním oběděm od našich kuchařek.


Projekt zdravá a nezdravá jídla

Pracovní činnosti - přišíváme knoflíky

Maškarní přehlídka 5.2.2021

Maškarní přehlídka  5.2.2021Druhé pololetí jsme si zpestřili Maškarní přehlídkou. Této přehlídky se zúčastnila Šípková Růženka, Kočičí žena, Harry Potter, Jednorožci a mnoho dalších. Moc se nám to líbilo.

Už jsme druháčci!

Už jsme druháčci!

Školní rok 2020/2021 začal pro nás všechny zcela obyčejně 2.9.2020, kdy jsme poprvé usedli do lavic s novou p. učitelkou Mgr. Lucií Kořánovou. Vše se změnilo v říjnu 2020, kdy nám vláda nařídila všechny ročníky uzavřít. Ve středu 14.10. začala výuka netradičně a to tak, že jsme zasedli doma k počítačům a museli se distančně vzdělávat.

Naše třída byla rozdělena do 3 skupin, abychom lépe zvládali nástrahy distanční výuky. Výuka trvala 45 minut s přestávkami a mezi vyučované předměty patřil Český jazyk, Matematika, Prvouka. Z pracovních činností a výtvarné výchovy děti posílaly krásné výrobky a obrázky.

Zpět do školních lavic se vrátila 1. a 2. třída 18.11.2020, kdy výuka pokračuje v rouškách. Od té doby se vzděláváme prezenčně, kromě hudební a tělesné výchovy ( z důvodu nařízení vlády se nesmí zpívat ani cvičit). V těchto hodinách chodíme na procházky a pouštíme si hudební kvízy, dětské muzikály nebo oblíbené písně, též se věnujeme teorii.

28.1. jsme završili  1. pololetí vysvědčením.

Maškarní přehlídka masek 5.2.2020

   ŠKOLNÍ ROK 2020/2021   
================================
↓   
ŠKOLNÍ ROK 2019/2020   
   ŠKOLNÍ ROK 2020/2021   
================================
↓   
ŠKOLNÍ ROK 2019/2020   

Hurá na prázdniny!

Konec školního roku

Konec školního rokuJsme prvňáčci.Těšili jsme se na vysvědčení i přes to, že jsme se učili distančně. Naše maminky měly velikou trpělivost. Při výuce seděly vedle nás, poslouchaly paní učitelku  a moc nám pomohly. Velmi pěkná vysvědčení jsme zcela netradičně převzali před budovou školy. A že to bylo rozloučení opravdu zvláštní, doprovázené sluníčkem, je vidět na fotografiích. Umíme krásně číst, psát, počítat a ......hurááá na prázdniny !!!!     Mgr.Jarmila Koželuhová

Preventivní program 6.3.2020

Preventivní program

Preventivní program Dnes jsme si první dvě hodiny hráli, povídali,kreslili a užili si spoustu legrace v rámci programu Školská primární prevence.Těšíme se na další. Více už u nás ve fotogalerii.

První vysvědčení

První vysvědčení Naše první vysvědčení.My jsme malé dětičky ze štěkeňské školičky a nosíme jen jedničky.

Naše první vysvědčení

O Smolíčkovi

Divadelní představení

Divadelní představení Dnes 21.1.2020 jsme navštívili mateřskou školu, kam dorazil divadelní soubor Luk. Shlédli jsme pohádku O Smolíčkovi a všem se nám představení moc líbilo. Více už u nás ve fotogalerii.

Tři králové

Mikuláš

Ovoce do škol

Hrabání listí

Halloween

HalloweenDnes 31.10 se v naší škole objevilo hodně dětí ve strašidelných kostýmech. Slavil se totiž halloween. Do akce se zapojila i školní jídelna a někteří učitelé. Moc nám to slušelo a dnešní den jsme si užili, posuďte sami v naší fotogalerii.

Halloween

Dýňování

Tělocvik nás baví

Dýňování

DýňováníTenhle týden je tzv.dýňování. Každá třída dostala jednu dýni, které byly vypěstované na školní zahradě. Naším úkolem bylo dýni vydlabat a ozdobit.

Divadlo - Medvíďata

Divadlo - MedvíďataDnes 22.10.2019 jsme se šli podívat do mateřské školky na divadelní představení Medvíďata - Luk. Bylo to velice zábavné a všem se nám představení moc líbilo. Více už u nás ve fotogalerii.

Divadlo - Medvíďata

Psaní nás baví

Pasování

Pasování

Pasování Už je to měsíc, co jsme zasedli poprvé do školních lavic. Dneska nás čekalo pasování na prňáčky. Paní učitelka nám dala na krk medaili a moudrý klobouk nám řekl, do jaké skupiny patříme. Čeká nás totiž spousta dobrodružství, sbírání kouzelných klíčů, které nám odemknou české pohádky. Více už u nás ve fotogalerii. Strašidla, Bubáci, Hastrmani, Trpaslíci a Skřítkové

Divadlo

DivadloDnes 25.9.2019 za námi přijelo divadlo, které bylo zaměřené na ekologii. Na začátku jsme se naučili, jak správně třídit odpad, jaké barvy mají kontejnery. Poté za krásného hudebního doprovodu následovala pohádka O prasátku Arturovi, více už u nás ve fotogalerii.

Divadlo O prasátku Arturovi

Měsíc ve škole

Měsíc ve škole Máme konec září. Už jsme se toho hodně naučili a dozvěděli. V matematice počítáme hezky do 5, sčítáme a odčítáme, také umíme porovnávat, čeho je více a méně. Při čtení už zvládneme přečíst všechny samohlásky, díky tomu začínáme číst první slabiky MA, ME, MI, MO, MU. V psaní jsme dokončili modrou písanku a dostali novou fialovou, kde trénujeme na psaní a psaní číslic. Prvouka nás seznámila s prostředím školy, dopravou a spousta dalších zajímavostí. Při výtvarné výchově a pracovních  činnostech nás to baví, naše výtvory zdobí chodbu školu.

První školní den 2.9.2019

První školní den

První školní denDnes 2.9.2019 jsme zasedli poprvé do školních lavic. Sešli jsme se v počtu 25 žáků. Všichni jsme se těšili na první den ve škole. Dostali jsme výtvarné pomůcky, svačinovou krabičku, školní desky a pohádkovou knihu. Přišel se na nás podívat pan starosta a paní ředitelka. Více už u nás ve fotogalerii.

Nástěnka

Online schránka důvěry

obrázek
NNTB - NeNech To Být
Trápí tě něco? Chceš nám důvěrně něco sdělit? Využij tuto anonymní schránku.

Kroužky pro jihočeské děti

obrázek
Naše škola je zaregistrována do programu "Pomáháme s kroužky pro jihočeské děti", který podporuje nízkopříjmové domácnosti. Lze čerpat finanční podporu na LVVK (7. ročník) a na poplatek za školní družinu. Příspěvek je možné čerpat za období od 1.9. 2023 do 30.6. 2024. Případné dotazy zasílejte na email: rajtmajerova@zssteken.cz, nebo na tel. č. 606529078

Digitalizujeme školu

obrázek
Naše škola je zapojena do projektu „Digitalizujeme školu“ – realizace investice Národního plánu obnovy – komponenta 3.1. V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti.

Doučování žáků

obrázek
Podpora doučování žáků ZŠ v rámci Národního plánu obnovy.

Přijímací řízení do 1. ročníku ZŠ

Škola pro demokracii

obrázek
Jsme zapojeni do programu.

Přijímací řízení na SŠ 2023/24

Aktuální info k přijímacímu řízení na SŠ naleznete v sekci výchovné poradenství

Virtuální prohlídka školy

Jsme škola otevřená rodičům

obrázek
Získali jsme certifikát - známku RODIČE VÍTÁNI. Splňujeme kritéria partnerské komunikace a přátelské spolupráce.

Ovoce a zelenina/ Mléko do škol

obrázek

Aktuální jídelníček

obrázek
Vaříme chutně a zdravě.
www.zssteken.cz

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
HOME
ZŠ a MŠ Štěkeň
Slatinská 155
387 51 Štěkeň
IČ: 75000521
ID dat. schránky: j35mh8r
Ředitelka školy:
Mgr. Vladimíra Cimrhanzlová
skola@zssteken.cz
ZŠ 730 700 144
ŠJ 730 700 143
ŠD I.   608 592 907 
ŠD II.  731 314 668
ŠD  III. 606 529 078
MŠ 730 700 142
 

   ZŠ a MŠ Štěkeň www.zssteken.cz

Created by © 2014 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy