logotyp
Login

8. třída: archiv

Exkurze 12.6.

Exkurze 12.6.

Exkurze 12.6.12.6. jsme se vydali na exkurzi do Horažďovic- čekala nás komentovaná prohlídka Přírodovědné stanice a návštěva Envirocentra Podbranský mlýn Proud. Viděli a zažili jsme mnoho zajímavého. Na vlastní kůži jsme se seznámili se želvami, hady, chameleonem a dalšími malými či většími zvířátky. Také jsme lovili v řece různé vodní živočichy. Počasí se nám vydařilo a před cestou na nádraží byl ještě čas na zmrzlinu.

Výlet do Plzně 2. 6.

Výlet do Plzně 2.6.

Výlet do Plzně 2.6.Náš letošní výlet jsme naplánovali na pátek 2.6., tedy hned po Dni dětí. Ráno v sedm jsme vyrazili vlakem do Plzně (pro všechny to byla zážitková cesta v kupé rychlíku). Naším cílem byla Techmania. Nejprve jsme se seznámili se všemi expozicemi a pak nás čekala hodina a půl s lektorem- programovali jsme Ozobota, což bylo zajímavé a také zábavné. V rámci výletu byl čas i na rozchod, který jsme strávili v obchodním centru Plazza. Do Strakonic jsme se vrátili v plném počtu, spokojení a trochu unavení, jak to má po správném výletu být.

Den dětí

1. června slavíme Den dětí

1. června slavíme Den dětíTento den se neučíme. Letos Den dětí proběhl ve znamení sportovních her na hřišti u školy. Hráli jsme přehazovanou a oblíbenou hru Hutututu- naším soupeřem byli šesťáci. Porazili jsme je na celé čáře.

Velikonoční jarmark

Velikonoční jarmarkVe středu 5. 4. se u nás ve škole konal tradiční velikonoční jarmark. Kromě velikonočních dekorací, náramků, vánoček a dalších cukrovinek jsme nabídli novinku- cukrovou vatu. Kristýna s Nelou se nezastavily.....fronta byla až do půl čvrté, kdy přístroj na výrobu cukrové vaty selhal. I tak jsme byli moc spokojeni s tržbou.

Týdenní lyžařský kurz na Zadově

Týdenní lyžařský kurz na ZadověV neděli 19. března jsme odjeli na dlouho očekávaný lyžařský kurz. Ve Štěkni jsme se sice se sněhem dávno rozloučili, ale na Šumavě jsme si ho ještě na sjezdovce užili. Celý týden jsme naštěstí měli hezké počasí. Bydleli jsme na horské chatě Cihelny, odkud byl jen kousek na sjezdovku. Také tam dobře vařili. Nelyžaři se během pěti dnů naučili lyžovat a my všichni jsme si užili spoustu legrace.

Lyžařský kurz 19.3.- 24.3.2023

Beseda s Policií ČR

Ve středu 15. února jsme se zúčastnili zajímavé besedy s Policií ČR. Do školy za námi přijely dvě policistky, které si s námi povídaly o šikaně a jejích následcích, o přestupcích a trestných činech a také o drogách. Součástí besedy byly i videozáznamy, které nás velmi zaujaly. Mohli jsme se zeptat na cokoliv, co nás zajímalo.

Poslední den ve škole před vánočními prázdninami

 Nadělovali jsme si dárky Nadělovali jsme si dárky Nadělovali jsme si dárky Nadělovali jsme si dárky Nadělovali jsme si dárky Nadělovali jsme si dárky Nadělovali jsme si dárky Nadělovali jsme si dárky Nadělovali jsme si dárky Nadělovali jsme si dárky Nadělovali jsme si dárky Nadělovali jsme si dárky

Vánoční jarmark 21.12.2022

Vánoční jarmark

Vánoční jarmark Ve středu 21.12. těsně před vánočními prázdninami se v přízemí naší školy uskutečnil vánoční jarmark. Byla to další výborná příležitost k tomu, abychom si "něco vydělali do třídního fondu". Připravili jsme si pro tuto příležitost hezké výrobky- kalendáře ve tvaru sněhuláka, srdíčka ozdobená kávovými zrny, vánoční přáníčka, svíčky z včelího vosku, svíčičky v ořechových skořápkách a drobné dekorace. Na prodejním pultu nám nechyběly ani sladkosti- voňavé perníčky a malé vánočky. Za sladkosti patří náš dík maminkám. Prodali jsme skoro všechno a s "tržbou" jsme spokojeni. Jakmile se vrátíme v lednu do školy, začneme už přemýšlet o výrobcích na velikonoční jarmark.

Vánoční akademie 19.12.2022

Vánoční akademie 19.12.2022

Vánoční akademie 19.12.2022Letos před Vánocemi se po delší pauze opět uskutečnila vánoční akademie v kulturním domě v Čejeticích. Připravili jsme si originální vystoupení- parodii na pohádku O červené Karkulce. Místo Karkulky se v naší verzi pohádky objevily "tři žluté lovkyně". Vlk nebyl tentokrát lidožroutem, ale zcela naopak- žluté lovkyně se vypravily ulovit babičce vlka k večeři. Pohádku naruby jsme pilně nacvičovali, ale přesto se nám při premiéře povedlo pár přeřeknutí.....nic si z toho ale neděláme, protože jsme si nacvičování i samotné představení skvěle užili. A naši rodiče i ostatní přítomní se určitě dobře bavili.

Vánoční výzdoba třídy se nám letos povedla

V soutěži o nejhezčí výzdobu jsme se umístili na 2. místě V soutěži o nejhezčí výzdobu jsme se umístili na 2. místě V soutěži o nejhezčí výzdobu jsme se umístili na 2. místě V soutěži o nejhezčí výzdobu jsme se umístili na 2. místě V soutěži o nejhezčí výzdobu jsme se umístili na 2. místě V soutěži o nejhezčí výzdobu jsme se umístili na 2. místě V soutěži o nejhezčí výzdobu jsme se umístili na 2. místě V soutěži o nejhezčí výzdobu jsme se umístili na 2. místě

Poslední měsíc v roce ve znamení Vánoc

Je tady prosinec a čekají nás akce spojené s vánočními svátky, na které se moc těšíme. Již od listopadu se chystáme na plánovanou vánoční akademii a také na vánoční jarmark. Sami jsme si napsali scénář k pohádce, se kterou vystoupíme 19. 12. v kulturním domě v Čejeticích. Obsadili jsme všechny role a pilně nacvičujeme, aby se naše představení divákům líbilo. Sami jsme si namalovali kulisy a sehnali vše potřebné pro herce. Během prosince si také připravujeme výrobky na vánoční jarmark, který se uskuteční 21.12. v naší škole. Prozatím máme připravené kalendáře, vánoční přáníčka a dekorativní srdíčka....a ještě něco vymyslíme.

Návštěva Mikuláše, andělů a čertů v pondělí 5. 12.

Naštěstí si čerti nikoho z nás neodnesli Naštěstí si čerti nikoho z nás neodnesli Naštěstí si čerti nikoho z nás neodnesli Naštěstí si čerti nikoho z nás neodnesli Naštěstí si čerti nikoho z nás neodnesli Naštěstí si čerti nikoho z nás neodnesli Naštěstí si čerti nikoho z nás neodnesli Naštěstí si čerti nikoho z nás neodnesli Naštěstí si čerti nikoho z nás neodnesli

Halloweenská soutěž

Halloweenská soutěžNa pátek 21. října vyhlásil žákovský parlament soutěž o nejhezčí dýni. S chutí jsme se pustili do výroby té naší nejhezčí dýně. Sice jsme nezískali žádnou medaily, ale vydlabávání dýně a pak její úprava nás hodně bavila.

Beseda o ekologii s panem Miroslavem Šobrem

Uklízeli jsme v okolí školy

Uklízeli jsme v okolí školyV pátek 14.10. proběhla celorepubliková akce "72 hodin", které se naše škola pravidelně zúčastňuje. Každá třída si zvolila trasu, na které bude sbírat do igelitových pytlů nejrůznější odpadky. My jsme se vydali směrem na Slatinu. Ten den jsme usedli do lavic pouze první vyučovací hodinu a pak už hurá ven. Sice chvilku trochu pršelo, ale to nás nemohlo odradit. Odvedli jsme kus práce a navíc jsme místo učení byli venku a užili si spoustu legrace.

V nové 7.A- září 2022

Po prázdninách zase do školy

Po prázdninách zase do školyNový školní rok pro nás začal výraznou změnou.....po šesti letech jsme se přestěhovali do nové třídy. Jako sedmáci už patříme ke starším žákům, naše nová třída se nachází v 1. patře školy spolu s 8.A a 9.A. Letos je nás ve třídě 21, máme totiž jednoho nového spolužáka. Učení je sice více než loni, ale jdeme do toho s chutí a určitě to všichni dobře zvládneme.

Školní výlet 10.6.2022

Školní výlet 10.6.2022Letošní výlet jsme naplánovali do Strakonic na pátek 10. června. Nejdříve jsme navštívili pracoviště Hasičského záchranného sboru, kde se nás ujal jeden z hasičů. Provedl nás budovou a nechal nás, abychom si sami "osahali" auta, která hasiči používají při výjezdech k požárům. Bylo to pro nás nové a moc zajímavé. Mohli jsme se posadit za volent velikých aut a představit si, jak je řídíne. Pak jsme si venku vyzkoušeli překážkovou dráhu, kterou musí každý z hasičů zvládnout ve stanoveném čase. Některým z nás se podařilo přelézt přes dřevěnou hradbu stejně jako profesionálním hasičům. Potom jsme se prošli do Panské zahrady v areálu strakonického hradu, kde už na nás čekalo hořící ohniště. Mohli jsme si upéct buřty na ohni, k nim si dát hořčici nebo kečup a chléb. Moc nám chutnalo. O všechno bylo postaráno, dokonce i o pití- točila se malinovka. Páteční dopoiledne jsme si všichni moc užili a už se těšíme na další třídní výlet.

Školní výlet 10.6.2022

Den dětí

Návštěva Muzea Středního Pootaví

Návštěva Muzea Středního PootavíV pátek 27. května jsme se vypravili ranním autobusem do Strakonic. Muzeum Středního Pootaví nám totiž nabídlo zajímavou akci- komentovanou prohlídku nově instalovaných expozic. Dověděli jsme se mnoho zajímavostí o Maltézském řádu, také jsme navštívili expozice věnované Zbrojovce, dudácké tradici a loutkovému divadlu. Asi nejvíce nás zaujaly dudy- nejenže jsme si poslechli jejich tóny prostřednictvím sluchátek, ale mohli jsme si na opravdové dudy i zahrát. Během pátečního výletu se samozřejmě našel čas i na procházku centrem města a na občerstvení.

Návštěva Muzea Středního Pootaví

Velikonoční jarmark

Po delší pauze se v naší škole 11. dubna konal Velikonoční jarmark. Náležitě jsme se připravili.....doma i ve škole jsme připravovali různé výrobky s cílem prodat jich co nejvíce. Hodně nám pomohly i naše maminky, které napekly různé velikonoční sladkosti. Posledním úkolem bylo vytvořit "cenovky".....povedly se nám opravdu krásně, Jarmark jsme si hodně užili a také jsme prodali téměř všechno. Nakupovali žáci z ostatních tříd i návštěvníci, kteří se přišli na náš jarmark podívat.

Velikonoční jarmark

Ochutnávka exotického ovoce

Ve čtvrtek 17. února jsme měli možnost ochutnat ve třídě exotické ovoce- kiwi, avokádo, mango......v rámci školního projektu. Kromě toho, že jsme si pochutnali a byla legrace, jsme se dověděli některé zajímavosti- například to, že avokádo je oblíbenou pochoutkou v Mexiku a je součástí tradičního guacamole. Zatímco někteří z nás tyto druhy ovoce již znali, naše paní učitelka ochutnala avokádo a mango poprvé v životě. Ochutnávce jsme věnovali jednu vyučovací hodinu a moc jsme si ji užili.
číst celý článek

Ochutnávka exotického ovoce

Den černé barvy

Barevný (Duhový) týden

Projekt angličtina: Imperatives (Rozkazovací způsob)

Projekt angličtina: Imperatives (Rozkazovací způsob) Během měsíce prosince, naše třída pracovala na projektu z anglického jazyka, který byl na téma "Rozkazovací způsob (Imperatives)."
Projekt spočíval v tom, že jsme průběžně během prosincových týdnů fotili různé fotky, vyznačující dva druhy rozkazovacího způsobu: zákazy a příkazy. Zaměřili jsme se na to, jaké zákazy nebo příkazy můžeme dostávat během vyučovacích hodin ve škole. Každá fotka získala svůj popisek. Např. fotka, kde všichni stojíme, má popisek "Stand up." Fotka, kde všichni držíme mobily v ruce, má v popisku "Don´t use your mobile phones." Fotky, vyznačující zákazy, jsou navíc červeně přeškrtnuty, aby tam byla jasnější ta odlišnost. Ten kontrast mezi tím, co jsme povinni dělat behem vyučovacích, a co ne. 
Zapojili jsme se všichni. Někteří z nás se zapojili s nadšením, hlavně když se jednalo o zákazové fotky. Někteří z nás už z focení tak nadšení nebyli. Nicméně si myslíme, že se nám povedlo vytvořit docela hezký projekt.

Projekt angličtina: Zákazy ve škole

Projekt angličtina: Příkazy ve škole

Vánoční nadílka

Mikulášský den

Mikulášský den V pátek 3. 12. u nás ve škole chodili Mikuláš, čerti a andělé. Do naší třídy přišli na konci první vyučovací hodiny. Potěšilo nás, že jsme je mohli vidět naživo, neboť před rokem nám epidemiologická situace jejich návštěvu neumožnila. Čertů jsme se trochu báli.....vypadali opravdu hrozivě. 
Žáci, kteří byli uvedeni jako zlobiví, museli předstoupit před tabuli a zazpívat písničku. Všichni to zvládli a nikoho z nás čerti neodnesli. Jakmile se hříšníci vrátili do lavic, následovalo rozdávání sladkostí. 
Všichni se budeme celý rok snažit, abychom nezlobili a nikdo z nás nemusel příští rok před tabulí zpívat písničku. Nejdůležitější však je, abychom i za rok zažili Mikuláše, čerty a anděly opět naživo ve třídě.

Mikulášský den

Výlet na Šumavu

Otevření nového multifunkčního hřiště 24. 9. 2021

Výlet na Šumavu

Začal nám nový školní rok 2021/2022……jsme na druhém stupni, takže je pro nás hodně věcí nových. Máme nové předměty, nové učitele, více učení, ale určitě to všechno zvládneme. Už jsme si užili i první výlet. S panem učitelem Vlasákem a s paní asistentkou Čermákovou jsme vyrazili na Šumavu- nejprve do Environmentálního centra v Železné Rudě. Prohlédli jsme si tam spoustu zajímavých exponátů z šumavské flory i fauny. Na závěr jsme absolvovali v 3D kinu i zkušební test ... samozřejmě na jedničku. Zbytek výletu jsme strávili v krásné přírodě- vystoupali jsme k Černému a Čertovu jezeru a ti odvážní se dokonce vydali s panem učitelem na Špičák. Zajímavá byla pak cesta ze Špičáku dolů po černé sjezdovce. Z výletu jsme se vrátili sice trochu unavení, ale plní dojmů.
   ŠKOLNÍ ROK 2021/2022   
================================
↓   
ŠKOLNÍ ROK 2020/2021   

Nadílka zvířátkům

Nadílka zvířátkůmPřed Vánocemi nemysleli páťáci jen na sebe, ale vzpomněli si i na zvířátka. Přinesli do krmelce štědrovečení nadílku v podobě sladkých jablíček, mrkviček, kukuřice, kaštanů a žaludů. Dobrou chuť zvířátka
   ŠKOLNÍ ROK 2020/2021   
================================
↓   
ŠKOLNÍ ROK 2019/2020   
   ŠKOLNÍ ROK 2021/2022   
================================
↓   
ŠKOLNÍ ROK 2019/2020   

Práce s tabletem

Prevent - finanční gramotnost

Pololetí 2020 - příprava pohoštění k vysvědčení

Vánoce 2019

4. třída zahájena

4. třída zahájenaDne 2.9.2019 se z nás stali čtvrťáci. Sešli jsme se v počtu 23 žáků. Těšíme se na nový školní rok a na plavání.
   ŠKOLNÍ ROK 2019/2020   
================================
↓   
ŠKOLNÍ ROK 2018/2019   
   ŠKOLNÍ ROK 2019/2020   
================================
↓   
ŠKOLNÍ ROK 2018/2019   

Školní výlet 29.5.2019 hrad Zvíkov - výlet lodí s přepadením - zámek Orlík

Dostali jsme vysvědčení

Dárek za pololetní vysvědčení

Dárek k pololetnímu vysvědčení

Vánoce ve 3. třídě

Sbor Kaštánek na hradě

Podzimní výlet za zvířátky do ZOO Hluboká nad Vltavou

72 hodin - Ruku na to!

3. třída se sešla v novém osazení

3. třída se sešla v novém osazeníTak se z nás stali třeťáci.
Sešli jsme se všichni 3. září ve výborné náladě a naše řady doplnili ještě 2 noví žáčci. Všichni se těšíme, že se v letošním roce naučíme mluvit anglicky, také budeme hodně zpívat, hodně moc číst a úplně nejvíc počítat. Ale my se nebojíme, my to všechno hravě dáme.
   ŠKOLNÍ ROK 2018/2019   
================================
↓   
ŠKOLNÍ ROK 2017/2018   

Vzpomínky z prázdnin

Vzpomínky z prázdnin
   ŠKOLNÍ ROK 2018/2019   
================================
↓   
ŠKOLNÍ ROK 2017/2018   

Divadlo - Princezny jsou na draka

Velikonoční jarmark

27.3. opět proběhl na naší škole Velikonoční jarmark, který se nám krásně vydařil. Děti se velmi snažily a rovněž bychom chtěli poděkovat rodičům za jejich pomoc. Všechny výrobky se opravdu povedly, všechny se prodaly a také proto byl výtěžek vysoký. Jak jej využijeme se s dětmi společně domluvíme. Asi si je přidáme k výletu. 
 Usmívající se

Příprava na Velikonoční jarmark

Hopsárium

Strašidelná slavnost s 1. třídou

72 hodin - Ruku na to!

Ekologická výchova

Ekologická výchovaV úterý 19.9. jsme se vydali na náš úplně první výlet, či spíše exkurzi do Horažďovic. Navštívili jsme spolu s druhou třídou přírodovědnou stanici a vyzkoušeli jsme si, jak správně třídit odpad a naučili se i tematickou písničku. Teď už víme, že tříděním odpadu pomůžeme naší planetě, aby nám co nejdéle vydržela zelená.Mrkající Zkuste to taky, není to vůbec těžké a budete mít ze sebe radost.
Tak jsme započali v pořadí již druhý školní rok v naší škole. Sešli jsme se v plném počtu a hned jsme si měli co vyprávět. Zážitků z prázdnin měl každý spoustu a tak jsme za chvilku měli plnou hlavu nových informací. Těšíme se, co nového se spolužáky a kamarády ve škole zažijeme.
   ŠKOLNÍ ROK 2017/2018   
================================
↓   
ŠKOLNÍ ROK 2016/2017   
   ŠKOLNÍ ROK 2017/2018   
================================
↓   
ŠKOLNÍ ROK 2016/2017   

Návštěva předškoláčků z Čejetic

Návštěva předškoláků z Čejetic v naší škole

Návštěva předškoláků z Čejetic v naší školeVe středu 14.6.2017 k nám zavítali předškoláčci z čejetické školky. Přišlo jich celkem 13 a celou cestu z Čejetic, která trvala malým předškoláčkům 45 minut se těšili, co nám předvedou a co nového se naopak od svých kamarádů ve školních lavicích dozvědí. Po přivítání s paní ředitelkou si prohlédli školní družinu a vydali se do 1. třídy. Společně si s prvňáčky zacvičili, zatančili a dokonce i zazpívali.

tvůrčí dílna s rodiči (Velikonoční vyrábění)

Příprava na Velikonoční jarmark v naší školní kuchyňce

Velikonoční jarmark

Velikonoční jarmarkVelikonoční jarmark se u nás ve škole uskutečnil v úterý 11. dubna.
Předcházela mu velikonoční dílna, na kterou byli pozváni nejen žáci 1. třídy, ale i jejich rodiče.
Účast byla hojná a všichni jsme se těšili na výrobu velikonočních dekorací, na zdobení vajíček, košíčků a na malování na překližky ve tvaru pejska a kočičky. A to bylo pro děti něco zcela nového. Hned si vzaly svého pejska nebo kočičku a začaly je dotvářet podle své fantazie. Používaly barvy, lepidla, dřívka, knoflíky, stužky i provázky. My dospělí jsme jim pomáhali v jejich nápaditosti a originalitě.
Po takové práci nám všem vyhládlo a o to více jsme se s chutí pustili do všech dobrot, které maminky s sebou přinesly. Mňam, to byla dobrota. Děkujeme všem.

Velikonoční pečení s panem Zíkou

Po velikonoční dílně 1. třídu čekalo ještě jedno milé překvapení. Pan Zíka z Mladějovic nám věnoval celé dopoledne v rámci velikonočního projektu s názvem "Jak se peče na Velikonoce".
Děti byly nadšené. V naší školní kuchyňce viděly zblízka pekařské řemeslo a mohly si něco z něj vyzkoušet. U pomoučených válů hnětaly těsto, válely a tvořily z něj jidáše, prclíky a zapečené housky se sýrem. Pokládaly je na pekáč a netrpělivě čekaly na jejich upečení. Co si děti upekly, tak si také snědly a ještě vzaly i domů na pochlubení. 
Děkujeme panu Zíkovi za tvůrčí dopoledne.

Sladovna Písek

Bovýsek v 1. třídě

Navštívil nás Bovýsek

Navštívil nás Bovýsek

Naše první dílka

Hravé soutěžení před prvním vysvědčením

Vánoční akademie 2016

Halloween

Pasování prvňáčků 30.9.2016

Pasování PRVŇÁČKŮ

Pasování PRVŇÁČKŮ
V pátek 30.9.2016 proběhl v 1. třídě slavností okamžik. Všichni žáci z této třídy se od této chvíle pyšní šerpou a jsou z nich skuteční PRVŇÁČCI. Předcházel tomu ale lítý boj s drakem, při kterém musely děti prokázat notnou dávku odvahy k překonání strachu z neznámého tajemna, které na ně číhalo v útrobách naší družiny. Ta se pro tuto chvíli proměnila v jeskyni, ve které se zkrýval zlý drak. Úkolem dětí bylo draka přemoci a získat za odměnu jablko. Všichni se statečně probojovali ke šťastnému konci a jejich zážitek byl nepopsatelný. Na závěr čekalo děti pohoštění z vlastních zdrojů, za které rodičům moc děkujeme. 

Pasování PRVŇÁČKŮ

Pasování PRVŇÁČKŮ
V pátek 30.9.2016 proběhl v 1. třídě slavností okamžik. Všichni žáci z této třídy se od této chvíle pyšní šerpou a jsou z nich skuteční PRVŇÁČCI. Předcházel tomu ale lítý boj s drakem, při kterém musely děti prokázat notnou dávku odvahy k překonání strachu z neznámého tajemna, které na ně číhalo v útrobách naší družiny. Ta se pro tuto chvíli proměnila v jeskyni, ve které se zkrýval zlý drak. Úkolem dětí bylo draka přemoci a získat za odměnu jablko. Všichni se statečně probojovali ke šťastnému konci a jejich zážitek byl nepopsatelný. Na závěr čekalo děti pohoštění z vlastních zdrojů, za které rodičům moc děkujeme. 

Nástěnka

Online schránka důvěry

obrázek
NNTB - NeNech To Být
Trápí tě něco? Chceš nám důvěrně něco sdělit? Využij tuto anonymní schránku.

Digitalizujeme školu

obrázek
Naše škola je zapojena do projektu „Digitalizujeme školu“ – realizace investice Národního plánu obnovy – komponenta 3.1. V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti.

Kroužky pro jihočeské děti

obrázek
Naše škola je zaregistrována do programu "Pomáháme s kroužky pro jihočeské děti", který podporuje nízkopříjmové domácnosti. Lze čerpat finanční podporu na LVVK (7. ročník) a na poplatek za školní družinu. Příspěvek je možné čerpat za období od 1.9. 2023 do 30.6. 2024. Případné dotazy zasílejte na email: rajtmajerova@zssteken.cz, nebo na tel. č. 606529078

Doučování žáků

obrázek
Podpora doučování žáků ZŠ v rámci Národního plánu obnovy.

Přijímací řízení do 1. ročníku ZŠ

Virtuální prohlídka školy

Jsme škola otevřená rodičům

obrázek
Získali jsme certifikát - známku RODIČE VÍTÁNI. Splňujeme kritéria partnerské komunikace a přátelské spolupráce.

Škola pro demokracii

obrázek
Jsme zapojeni do programu.

Přijímací řízení na SŠ 2023/24

Aktuální info k přijímacímu řízení na SŠ naleznete v sekci výchovné poradenství

Ovoce a zelenina/ Mléko do škol

obrázek

Aktuální jídelníček

obrázek
Vaříme chutně a zdravě.
www.zssteken.cz

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
HOME
ZŠ a MŠ Štěkeň
Slatinská 155
387 51 Štěkeň
IČ: 75000521
ID dat. schránky: j35mh8r
Ředitelka školy:
Mgr. Vladimíra Cimrhanzlová
skola@zssteken.cz
ZŠ 730 700 144
ŠJ 730 700 143
ŠD I.   608 592 907 
ŠD II.  731 314 668
ŠD  III. 606 529 078
MŠ 730 700 142
 

   ZŠ a MŠ Štěkeň www.zssteken.cz

Created by © 2014 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy