Úspěchy žáků

Biologická olympiáda

Okresní kolo:

Kategorie D – 1. místo - František Žižka

                         7.místo -  Natálie Kosková

Kategorie C -  4.místo – Lucie Vališová

 

Krajské kolo:

Kategorie D – 7.místo - František Žižka

Kategorie C -  19.místo – Lucie Vališová

(celkový počet soutěžících – 28 žáků)

DEN ZEMĚ – přírodovědná a ekologická soutěž

1. místo -  František Žižka a Natálie Kosková (7.třída)

4. místo – Tereza Nosková a Kristýna Zborníková  (8.třída)

5.místo – Veronika Kleinová a David Procházka (9.třída)

13.místo – Jana Hrdinová a Lukáš Kurpil (8.třída)

 

Pythagoriáda 2017

Školního kola matematické soutěže Pythagoriáda se zúčastnili žáci 7. a 8. třídy

Konverzač. soutěž v anglickém jazyce-okresní kolo

Mladší kategorie: Adam Pechlát 6. tř.

Starší kategorie: Filip Hořejší 8. tř. - 1. místo,
absolutní vítěz ve své kategorii se ztrátou jen 0,5 bodů
postup do krajského kola

Šachový turnaj - školní kolo

1. kategorie: 1. místo - T. Kurpil 4.tř.
                   2. místo - M. Bláha 3. tř.
                   3. místo - J. Čapek, P. Hanuš - 4. tř.

2. kategorie: 1. místo - L. Kurpil 8. tř.
                   2. místo - J. Rybák 6. tř.
                   3. místo - J. Všetečka 6. tř.

3. kategorie: 1. místo - N. Kosková 7. tř.
                   2. místo - E. Všetečková - 7. tř.
                   3. místo - J. Hrdinová 8. tř.

Okresní kolo dějepisné olympiády

Sabina Pašavová 9. tř. - 1. místo
-postup do krajského kola

Ruština - okresní kolo konverzační soutěže

Mladší kategorie: Natálie Kosková 7. tř.- 1. místo
                         -postup do krajského kola

                         Kristýna Zborníková 8.tř. - 3. místo

Starší kategorie: Tereza Nosková 8.tř. - 4. místo
                         -postup do krajského kola
   ŠKOLNÍ ROK 2016/2017   
================================
↓   
ŠKOLNÍ ROK 2015/2016   
Přírodovědná soutěž "Den Země"
Kategorie II

David Procházka - 7.tř.  3. místo
Veronika Kleinová - 7.tř. 3. místo

Kategorie III
Jana Rezková - 9.tř. 1. místo
Tina Fligielová - 9.tř. 1. místo
Biologická olympiáda - OK Strakonice, 23.4. 2015
Jana Maroušková -    3. místo
Veronika Kleinová-    6. místo
Sabina Pašavová -    8. místo
/z 22 účastníků soutěže/


Den Země -ekologická soutěž Strakonice, 22.4.2015
Veronika Kleinová a David Procházka - 3. místo


Konverzační soutěž v  ANGLICKÉM  JAZYCE  - ELC

Okresní kolo: /18.02.2015/

Kategorie IA: 6./7. ročníky ZŠ      Filip Hořejší /6.tř./- 2. místo

Kategorie IIA: 8./9. ročníky ZŠ   Jan Gajdůšek /9.tř./ - 7. místo


Konverzační soutěž v RUSKÉM JAZYCE

Okresní kolo /27.1. 2015/:

Kategorie 5. tříd:          E. Bečvářová - 1. místo
                                  S. Kazbundová - 3. místo
Kategorie 6./7. tříd:      T. Nosková /6.tř./ - 1. místo
                                   V. Kleinová /7.tř/ - 2.-3. místo

Mezinárodní dětská výtvarná soutěž HONKONG 2014


Karolína Vaňková - získala zlatou medaili
 -ocenění slavnostně převzala dne 5.12.2014 od senátora Karla Kratochvíle a režiséra Zdeňka Trošky

Šachový turnaj družstev

Šachový turnaj družstev

Dne 10. 12. 2014 proběhl v DDM ve Strakonicích šachový turnaj družstev základních škol okresu Strakonice. I naši školu reprezentovali žáci, kteří tuto „královskou hru“ milují. Mohli tak poměřit svoje šachové umění s žáky jiných škol a zároveň ochutnat atmosféru opravdového šachového turnaje.

Základní školu Štěkeň reprezentovala dvě družstva žáků prvního stupně a jedno družstvo žáku druhého stupně. Družstvo žáků 6. třídy ve složení Jan Vachuška, Jan Sedláček, Dominik Flídr a Alex Fligiel obsadilo ve svojí kategorii žáků druhého stupně 6. místo. Družstvo ze žáků 4. a 5. třídy ve složení Jan Rybák, Matyáš Hejpetr, Adam Pichner a Lukáš Lehečka obsadilo v kategorii žáků prvního stupně také 6. místo a družstvo 3. třídy ve složení Fabián Dufek, Matyáš Hradský, Nella Nováková a Martin Sedláček obsadilo v téže kategorii místo 5.

Obzvláště výborným výkonem se představil Martin Sedláček, který z odehraných šesti zápasů čtyři zakončil vítězstvím a dva remízou.

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k dosaženým výsledkům. Zvláštní poděkování patří všem za velmi pěkné chování během celé akce.

Zapsal: Václav Vrba

Přírodovědný klokan 14.10.2014  (školní kolo)
- kategorie KADET
(8.-9. ročník)

1. místo – Martina Tomanová  (9.r.)

2. místo – Jana Rezková (9.r.)

3. místo – Mikuláš Váchal (9.r.)

   ŠKOLNÍ ROK 2014/2015   
================================
↓   
ŠKOLNÍ ROK 2013/2014   
Výtvarná soutěž: Požární ochrana očima dětí

Sebastián Novák 5. tř. - 1. místo v okresním a 1. místo v krajském kole
Mimoškolní úspěchy žáků 7. třídy

Marek Šareš - 4. místo v ústředním kole Národní soutěže ZUŠ
                     ve hře na kytaru

Jan Hrdina - 1. místo v kraji ve výtvarné soutěži "Evropa ve škole"


Školní kolo rybářské olympiády (max. 100 bodů)

6.ročník - 1.místo - Ondřej Pavlík  - 94bodů

              2.místo - Veronika Kleinová - 86bodů
              3.místo - Procházka David - 78bodů
 
7.ročník - 1.místo - Hrdina Jan - 72bodů
              2.místo - Taubr Vojta - 68bodů
              3.místo - Šareš Marek - 62bodů
 
8.ročník - 1.místo - Fligieolová Tina + Koblencová Hana - 80bodů
              2.místo - Tomanová Martina - 78bodů
              3.místo - Váchal Mikuláš - 72bodů    


Matematický klokan - školní kolo 21.3.2014

kategorie Klokánek (5.ročník)

 1.místo - Lucie Vališová
V rámci okresu Strakonice obsadila Lucka ve své kategorii 2. místo. Blahopřejeme!

 2.místo - Pavlína Čejková

 3.místo - Michal Kynkor

kategorie Benjamín (6. a 7.ročník)

 1.místo - Marek Šareš

 2.místo - David Procházka

 3.místo - Vojtěch Taubr

kategorie Kadet (8. a 9.ročník)

1.místo - Jan Gajdůšek

2.místo - Filip Kotvald

3.místo - Matěj Kazbunda 

Konverzační soutěž v AJ

Okresní kolo:

6. - 7. místo Matěj Kazbunda /9. třída/ - kategorie IIA


Recitační soutěž - okresní kolo

I. kategorie  - Kateřina Píbalová /2. třída/ - ocenění


Olympiáda v ruském jazyce:

Okresní kolo:

Kategorie 4. a 5. třída:

1. místo Tereza Nosková (5. tř.)

3. místo Lucie Vališová (5. tř.)

5. místo Pavlína Čejková (5. tř.)

Kategorie 8. a 9. třída:

1. místo Matěj Kazbunda (9. tř.)

3. místo Filip Kotvald (9. tř.)

Krajské kolo:

Kategorie ZŠ a víceletá gymnázia:

2. místo Matěj Kazbunda (9. tř.)

11. místo Veronika Kleinová (6. tř.)

 

Olympiáda v zeměpise:

Školní kolo:

Kategorie 6. a 7. třída:

1. místo Jana Maroušková (6. tř.)

Kategorie 8. a 9. třída:

1. místo Jan Poslušný (9. tř.)

 

Soutěž ve finanční gramotnosti:

Školní kolo on-line:

1. místo družstvo 8. třídy: Jan Gajdůšek, Tung Nguyen Hoang, Tomáš Čáslavský 

Nástěnka

Aktuální plán práce

Sledujte aktuální plán práce tohoto měsíce.

Přijímací řízení na SŠ 2016/2017

Aktuální info k přijímacímu řízení na SŠ 2016/2017 naleznete v sekci výchovné poradenství

Přijímací řízení do 1. ročníku ZŠ

Kritéria pro přijetí žáků do 1. ročníku ZŠ 2017/2018 - viz. Úřední deska.

Virtuální prohlídka školy

Projekty 2016/2017

Bližší informace naleznete v sekci Projekty ZŠ

Jsme škola otevřená rodičům

obrázek
Získali jsme certifikát - známku RODIČE VÍTÁNI. Splňujeme kritéria partnerské komunikace a přátelské spolupráce.

Škola pro demokracii

obrázek
Jsme zapojeni do programu.

Ovoce a zelenina do škol

obrázek

Podpora žáků - výukový portál

obrázek
Využijte svůj přihlašovací kód, přihlašte se a procvičujte!!!

Aktuální jídelníček

obrázek
Vaříme chutně a zdravě.
www.zssteken.cz
Jméno:
Heslo:
HOME
ZŠ 383 393 115
ZŠ 730 700 144
ŠJ  383 393 232
ŠJ 730 700 143
ŠD 607 808 024
ŠD 728 233 132
MŠ 730 700 142
ZŠ a MŠ Štěkeň
Slatinská 155
387 51 Štěkeň
IČ: 75000521
ID dat. schránky: j35mh8r
Ředitelka školy:
Mgr. Vladimíra Cimrhanzlová
skola@zssteken.cz

Kontakt
Formuláře ke stažení
Mapa stránek
Napište nám
Kniha návštěv
   ZŠ a MŠ Štěkeň www.zssteken.cz

Created by © 2014/15 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy